Informacja PZP

Polski Związek Pływacki informuje, iż od 01.01.2019r. wchodzi w życie nowa procedura związana z zgłaszaniem do zawodów oraz wysyłania wyników do swimrankings na szczeblu okręgowym (OZP) i centralnym (PZP). Od 01.01.2019r. tylko i wyłącznie wyniki z zawodów założonych/zarejestrowanych/zgłoszonych w programie SEL będą wysyłane do swimrankings. Wyniki z zawodów, które nie znajdą się w SEL a zawodnicy nie przejdą procedury zgłoszenia przez SEL nie zostaną wysłane do swimrankings. Z dniem 31.12.2018r. wygasa możliwość wysyłania wyników przez osoby dotychczas do tego uprawnione. Po wgraniu wyników z zawodów do SEL, system automatycznie będzie wysyłał wyniki do swimrankings (mail SEL-u będzie jako jedyny uprawniony do wysyłania).

PZP - przesyłanie wyników MDM

Polski Związek Pływacki informuje, że wszystkie pliki  Lxf z wynikami uzyskanymi przez zawodników w MDM 12,13 lat OBOWIĄZKOWO powinny być przesłane WYŁĄCZNIE do PZP na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Wyniki te będą wprowadzone do SWIMRANKINGU poprzez platformę SEL weryfikującą status zawodnika. W SWIMRANKINGU zamieszczone zostaną WYŁĄCZNIE wyniki zawodników o statusie AKTYWNY. 

Czytaj więcej...

Licencje

Warunki uzyskania licencji dla klubu opisane zostały na stronie Polskiego Związku Pływackiego pod adresem http://polswim.pl/uwaga-licencje-klubowe-i-trenerskie.

W celu rejestracji klubu w Pomorskim Okręgowym Związku Pływackim poza w/w warunkami wymagane jest dostarczenie informacji dotyczącej numeru NIP i REGON.

Strona 1 z 2