Kluby Sportowe

!--->!--->!--->

NAZWA

ADRES

TELEFON

POLSKI ZWIĄZEK PŁYWACKI

01-813 Warszawa
ul. Marymoncka 34
skr.pocz.34

tel. 22 835-35-89
fax 22 835-39-83

POMORSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK PŁYWACKI

PŁYWANIE

KS AZS-AWFiS

80-336 Gdańsk
ul. Czyżewskiego 29

001/10

Malborskie Ochotnicze
Pogotowie Ratunkowe

82-200 Malbork
pl. Narutowicza 14

003/10

Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe

82-500 Kwidzyn
ul. Mickiewicza 56 B

004/10

Uczniowski Klub Sportowy
DWÓJKA MORENA

80-288 Gdańsk
ul. Marusarzówny 10

005/10

Towarzystwo Pływackie SKALAR

76-200 Słupsk
ul. Szczecińska 99

007/10

UKS MEWA przy SP nr 2
we Władysławowie

84-120 Władysławowo
ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 2

008/10

Uczniowski Klub Sportowy SIÓDEMKA

81-715 Sopot
ul. Haffnera 55

 010/10

Sekcja Pływacka MOSiR Sopot

81-844 Sopot
ul. Armii Krajowej 76/82

011/10

Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA
Sekcja Pływania SOLEX

84-300 Lębork
ul. I Armii WP 10

013/10

Uczniowski Klub Sportowy ÓSEMKA

83-200 Starogard Gdański
ul. Zblewska 18

014/10

Stowarzyszenie Rehabilitacyjno-Sportowe
SZANSA-START GDAŃSK

80-437 Gdańsk
ul. Wajdeloty 12/13

 015/10

Klub Sportowy
DELFIN Gdynia

81-575 Gdynia
ul. Wschodnia 1b/15a

 019/10

Klub Sportowy OSiR

89-600 Chojnice
pl. Niepodległości 6

 021/10

Malborski Klub Sportowy "Delfin"

82-200 Malbork
ul. Wybickiego 28d/4

 024/10

Uczniowski Klub Sportowy
"Żabianka" Gdańsk

80-354 Gdańsk
ul. Subisława 22

 025/10

Tri Team Rumia

84-230 Rumia
ul. Tkacka 9

 028/10

Uczniowski Klub Sportowy
"Siódemka" Gdynia

81-629 Gdynia
ul. Stawna 4/6

029/10

Klub Sportowy
"AQUARIUS" Sp. z o.o.

76-200 Słupsk
ul. Koszalińska 9

031/10

Młodzieżowy Klub Pływacki Gdańsk

80-850 Gdańsk
ul. Rajska 4b/1

032/10

Uczniowski Klub Sportowy "Lokomotywa"

81-706 Sopot
ul. Obrońców Westerplatte 17/1

 033/10

Uczniowski Klub Sportowy
"Aquastacja Gdańsk"

81-309 Gdynia
ul. Warszawska 40/9

 034/10

Stowarzyszenie Sportowe DELFIN

ul. Ludwika Braille’a 6
76-200 Słupsk

 036/10

Uczniowski Klub Sportowy ZSS w Człuchowie

ul. Koszalińska 2b
77-300 Człuchów

037/10

Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka” Tczew

 ul. Gdańska 2
83-110 Tczew

038/10

Gminny Klub Sportowy „Cartusia” w Kartuzach

ul. Gdańska 15
83-300 Kartuzy
Adres do korespondencji:

ul. Wybickiego 36 Kartuska Pływalnia NECZK
83-300 Kartuzy

 039/10

Usteckie Towarzystwo Pływackie "AQUA"

ul. Kopernika 14/114
76-270 Ustka

 041/10

Uczniowski Klub Sportowy"Neptun Gdańsk" przy Zespole Szkół Katolickich im. Św. Kazimierza

ul. Pilotów 1
80-460 Gdańsk

 042/10

Akademia Pływania Gdańsk Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

ul. Bysewska 9
80-298 Gdańsk

 043/10

Słupskie Towarzystwo Triathlonowe MARLIN

ul. Morcinka 22/9
76-200 Słupsk

044/10

UKS Delfin Władysławowo

ul. Na Stoku 3 
84-120 Władysławowo

045/10

PŁYWANIE SYNCHRONICZNE

Uczniowski Klub Sportowy
"Ósemka" Chojnice

89-604 Chojnice
ul. Młodzieżowa 44

 027/10

PŁYWANIE MASTERS

Grupa Pływacka Gdynia Masters

81-372 Gdynia
al. Jana Pawła II 3

 016/10

Grupa Pływacka SOPOT MASTERS

81-715 Sopot
ul. Haffnera 57

 022/10