Uchwały Zarządu POZP

Pomorski Okręgowy Związek Pływacki zawiadamia, iż na posiedzeniu w dniu 28.07.2016 Zarząd POZP podjął następujące uchwały:

1. Uchwała nr 61/2016 - o rozwiązaniu Zespołu ds. Budowy Pływalni 50m POZP i wygaśnięciu funkcji jego Przewodniczącego w osobie Pana Feliksa Jaśkiewicza;

2. Uchwała nr 62/2016 - o cofnięciu wszelkich pełnomocnictw udzielonych przez Pomorski Okręgowy Związek Pływacki Panu Feliksowi Jaśkiewiczowi;

3. Uchwały wchodzą w życie z dniem podjęcia.

PZP - przesyłanie wyników MDM

Polski Związek Pływacki informuje, że wszystkie pliki  Lxf z wynikami uzyskanymi przez zawodników w MDM 12,13 lat OBOWIĄZKOWO powinny być przesłane WYŁĄCZNIE do PZP na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Wyniki te będą wprowadzone do SWIMRANKINGU poprzez platformę SEL weryfikującą status zawodnika. W SWIMRANKINGU zamieszczone zostaną WYŁĄCZNIE wyniki zawodników o statusie AKTYWNY. 

Czytaj więcej...

Licencje

Warunki uzyskania licencji dla klubu opisane zostały na stronie Polskiego Związku Pływackiego pod adresem http://polswim.pl/uwaga-licencje-klubowe-i-trenerskie.

W celu rejestracji klubu w Pomorskim Okręgowym Związku Pływackim poza w/w warunkami wymagane jest dostarczenie informacji dotyczącej numeru NIP i REGON.

Strona 1 z 2

H2OShop.pl